2022-07-06, trečiadienis, 06:59.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:59, leidžiasi 22:05, dienos ilgumas 17:6.

Tikslas-kad mažėtų alkoholio vartojimas ir prieinamumas

2015-10-13, paskelbė www.mano Šakiai.lt
Tikslas-kad mažėtų alkoholio vartojimas ir prieinamumas

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) bendruomenės pareigūnai, prasidėjus naujiems mokslo metams, atnaujino prevencines priemones, kuriomis siekiama mažinti alkoholio vartojimą ir jo prieinamumą.

 

 

Buvo aplankyta 19 Marijampolės savivaldybės įmonių, turinčių licencijas užsiimti mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais. Įmonių administracijoms ir darbuotojams priminti galiojantys alkoholinių, energetinių gėrimų, tabako ir su jais susijusių gaminių pardavimo apribojimai bei draudimai parduoti nepilnamečiams, informuota apie numatytas administracines nuobaudas. Vis dar pasitaiko prekybininkų, kurie nežino, jog neblaiviems asmenims negalima parduoti alkoholinių gėrimų. Prekybos įmonių darbuotojams buvo įteiktos atmintinės.

 Šios prevencinės priemonės metu buvo lankytasi ir mokyklose, bendrauta su jų administracijomis, pedagogais ir mokiniais, kalbėtasi apie nepilnamečių saugumą, taip pat apie saugesnės aplinkos kūrimą šalia mokyklos gyvenantiems asmenims, padalintos bendruomenės pareigūnų vizitinės kortelės.

 Marijampolės miesto ir savivaldybės teritorijoje nuolat lankomasi jaunimo susibūrimo vietose, parkuose, viešose erdvėse, atkreipiamas dėmesys į nepilnamečių elgesį. Sutiktiems paaugliams primenama apie draudimus vartoti alkoholinius, energetinius gėrimus, tabako ir su jais susijusius gaminius, taip pat ir  atsakomybė už šių gaminių įsigijimą bei vartojimą.

 

 Marijampolės apskr. VPK informacija
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai