2022-01-17, pirmadienis, 04:05.     Šiandien Jurbarke saulė teka 08:42, leidžiasi 16:33, dienos ilgumas 7:51.

Skautų sueiga „Už galimybę judėti“

2017-05-31, paskelbė www.mano Jurbarkas.lt
Skautų sueiga „Už galimybę judėti“

Gegužės 13 d. (šeštadienį)  mūsų mokyklos skautai kartu su Jurbarko Romualdo Marcinkaus ir Raudonės pagrindinės mokyklos skautais dalyvavo sueigoje „Už galimybę judėti“, pagal Lietuvos skautijos NVŠ programą „Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa (Jurbarko r.)“. Sueiga vyko mūsų mokykloje, iš kurios vyresnieji skautai žygiavo į sporto šventę „Jurbarko bėgimas – už galimybę judėti“.

 


O jaunesnieji skautai ėjo panemune link Rotulių  prie kryžiaus. Įsikūrę gražiame gamtos kampelyje, susiskirstę į grupeles , gavę istoriją apie keliautoją , susipažinę su ją, vaidino. Žaidė komandos formavimo žaidimus, šaradas, pagilino  skautiškas ir geografines  žinias apie Lietuvą ir kitas pasaulio šalis. Vakarop  patraukė atgal į mokyklą.
Ši diena praturtino skautus ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Jie sakė „Esam smagiai pavargę“, „Sužinojau ir patyriau kaip jaučiasi negalią turintis žmogus“, „Tai viena iš laimingesnių mano šeštadienio dienų“...

 


Džiaugiuosi ir didžiuojuosi  mūsų skautais, kurie geba ne tik prasmingai leisti laisvalaikį, yra patriotiški, moka atjausti ir suprasti kitus žmones, geba dirbti gerus darbus nelaukdami atlygio.

 


    Vadovė Sigita Norkienė
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai