2022-08-17, trečiadienis, 13:17.     Šiandien Jurbarke saulė teka 06:07, leidžiasi 20:56, dienos ilgumas 14:48.

Šaudymo varžybose „Taiklusis šaulys“ lyderiavo „Patriotų“ komanda

2018-06-04, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Šaudymo varžybose „Taiklusis šaulys“ lyderiavo „Patriotų“ komanda

Sekmadienį, „Oksalio“ šaudykloje Giedrių kaime (Jurbarkų sen.) įvyko šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys“ mero Skirmanto Mockevičiaus taurei laimėti, kurias organizavo Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės štabas, Jurbarko 708-oji jaunųjų šaulių kuopa ir „Oksalio“ šaudykla, bendradarbiaujant su Jurbarko rajono savivaldybe.

 


Varžybose dalyvavo dvylika komandų – „Patriotai“, „Po penktos“, „Pėstininkai 3M“, „Jurbarko PGT“, „Aplinkosauga“, „Jurbarko šauliai 701“, „Kalavijas“, „Tauragės šauliai“, „Pasieniečiai“, „Jurbarko PK“, „Šūvis“ ir „Jurbarkas“, kurią sudarė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, tarybos narys Saulius Meškauskas ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis. „Jurbarko“ komanda, surinkusi 97 taškus, bendroje įskaitoje užėmė 11 vietą. Tiesa, praėjusiais metais savivaldybės atstovams sekėsi žymiai geriau, jie buvo 6 iš 12.

 

Komandoms teko atlikti po tris pratimus su ginklais AK-74 (atstumas iki taikinio 100 m., iš padėties klūpint), AK-4MT (atstumas iki taikinio 100 m., iš padėties gulint) ir GLOCK-17 (atstumas iki taikinio 25 m., iš padėties stovint).

 

Absoliučia varžybų lydere tapo komanda „Patriotai“ (nariai: Zigmas Dangėlas, Marius Jazukevičius, Vilmantas Dangėlas) bendroje įskaitoje surinkusi 259 taškus. Jai atiteko Pereinamoji mero taurė. II vietoje su 193 taškais liko komanda „Po penktos“ (nariai: Daivaras Rybakovas, Arvydas Gavėnia, Steponas Jakutis), o III vieta atiteko 188 taškus surinkusiai komandai „Pėstininkai 3M“ (nariai: Marius Dubinskas, Mindaugas Gružinskas, Mindaugas Keršys).

 

Asmeninėje įskaitoje visų ginklų (automatinio šautuvo AK-4 MT, automatinio šautuvo AK-74, pistoleto GLOCK-17) rungtyje geriausiai pasirodė Zigmas Dangėlas iš komandos „Patriotai“. II vietą užėmė Marius Jazukevičius (komanda „Patriotai“), III vietą – Arvydas Gavėnia (komanda „Po penktos“), o IV vietą – Lukas Pocius (komanda „Kalavijas“).

 

„Šiais metais teko vadovauti olimpiniu principu – svarbu ne laimėti, o dalyvauti“, – komentuodamas varžybų rezultatus kalbėjo D. Juodaitis. „Taip jau sutapo, kad tądien visa Lietuva šventė tiek Tėvo dieną, tiek Sąjūdžio 30-metį. Tarp šių švenčių gražiai įsipaišė ir šaudymo varžybos, nes, suprantama, jog tėčiai privalo būti pasiruošę viskam – visiems išbandymams, o prireikus ir krašto gynybai. Džiaugiuosi šia tradicija, kad varžybos tęsiasi jau ne pirmus metus, ir, esu tikras, kad kitais metais vėl susitiksime šaudykloje ir varžysimės dėl Mero įsteigtos taurės“, – sakė D. Juodaitis.

 

Jurbarko rajono savivaldybės informacija

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai