2021-09-22, trečiadienis, 18:39.     Šiandien Jurbarke saulė teka 07:15, leidžiasi 19:25, dienos ilgumas 12:9.

Penkios dienos - stovykloje Girdžiuose

2018-07-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Penkios dienos - stovykloje Girdžiuose

Penkios stovyklos dienos lėkte pralėkė! Stovyklautojams buvo organizuojami susitikimai su įvairiais žmonėmis, klausyta jų pranešimų, daug kur lankytasi, daug pamatyta ir išmokta. Paskutinę stovyklos dieną vaikai lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione, kur susipažino su bataliono veikla, istorija, apžiūrėjo turimą ginkluotę bei muziejų.

 

“Stovyklautojai džiaugėsi, jog gali ne tik apžiūrėti karinę ginkluotę, bet ir ją paliesti, pakelti ar pasidaryti asmenukę. Jie taip pat apžiūrėjo karių kliūčių ruožą, kurį važiuodami buvo nutarę išbandyti. Deja, dėl prastų oro sąlygų to teko atsisakyti. Didžiausią įspūdį jaunuoliams paliko šarvuotis ir pavėžėjimas juo. Po pietų laukė lektoriaus Kęstučio Dragunevičiaus paskaita apie priklausomybes (alkoholis, narkotikai, telefonas), o vėliau dar viena lektorės Žanetos Morkūnaitės paskaita apie prekybą žmonėmis. Kadangi paskaitos buvo įdomios ir stovyklautojai lektoriams turėjo daug klausimų – jos užsitęsė, tačiau jaunuoliai gavo daug vertingos informacijos“, – pasakojo stovyklos vadovas Ramūnas Budrius.

 

Stovyklos uždarymo metu buvo išrinkta draugiškiausia komanda – „Medžiai“, drausmingiausia komanda – „Dolomitas“ bei apdovanotas net dviejų rungčių nugalėtojas Aldas Kvedys.

 

Kaip ir laukta, įvyko visų stovyklos komandų apdovanojimai. Komanda „Patriotai“ liko penkta, ketvirtą vietą užėmė komanda „Dolomitas“, trečią vietą – komanda „Akmenys“, antrą vietą – komanda „Veryga“, na o pirmoji vieta atiteko komandai „Medžiai“. Visos komandos buvo apdovanotos vaisiais ir uogomis, o prizininkai – medaliais. Nugalėtojų komandos dalyviai dovanų kuponus (20 eurų vertės) mokyklinėms prekėms įsigyti.

 

2018 m. liepos 9-13 dienomis Girdžių kaime vykusi stovykla buvo įgyvendinama vykdant Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato projektą „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime – 2“. Projektas buvo finansuojamas Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Prie projekto šiais metais prisidėjo UAB „Manvesta“, Jurbarko ūkininkų sąjunga bei visuomenininkas, keliautojas, sportininkas Dainius Kinderis.

 

Projekto partneriai: Jurbarko kultūros centras, Girdžių bendruomenės centras, Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė, Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pagėgių rinktinė, Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas.

 

                                                                                                                                    Marijampolės AVPK informacija

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai