2022-07-06, trečiadienis, 06:30.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:59, leidžiasi 22:05, dienos ilgumas 17:6.

Paroda „Mes.Moterys“ Šakiuose

2015-04-28, paskelbė www.mano Šakiai.lt
Paroda  „Mes.Moterys“  Šakiuose

Gegužės 6 dieną 17 val. Šakių ,,Žiburio" gimnazijos aktų salėje fotografijų parodos „Mes.Moterys“ atidarymas.

Parodą atvežti į Šakius iniciavusi Šakių šeimų asociacijos pirmininkė Ieva Bernotaitė sako, jog projektu siekiama atkreipti dėmesį į moterims aktualias problemas, atsikratyti stereotipų, mažinti psichologinį smurtą. 
Moterys pirmiausia vertinamos pagal išvaizdą ne tik didmiesčiuose tačiau ir provincijose, čia pat egzistuoja ir mitybos sutrikimų problemos. Nors paroda yra labiau orientuota į paaugles, kurių suvokimas apie teigiamą natūralaus kūno vaizdinį dar tik formuojasi, mes negalėjome šia paroda nepasidalinti su visu miestu, tad nusprendėme daryti dvigubą atidarymą - vieną skirtą moksleiviams, o kitą visiems norintiems. Problemos keliamos šiame socialiniame projekte aktualios tiek paauglėms, tiek vyresnėms moterims, - sako Ieva Bernotaitė. Prie projekto realizavimo Šakiuose prisidėjo daug žmonių: mūsų asociacijos nariai, savivaldybė, mokyklos vadovybė, socialiniai pedagogai, menotyrininkai, Gelbėkit vaikus“ dienos centras, tad renginys bus vertas dėmesio, - žada Ieva ir kviečia dalyvauti.

 

„Mes.Moterys“ - tai socialinis projektas, kurio iniciatorės Beata Tiškevič-Hasanova, Neringa Rekašiūtė, Modesta Kairytė. Socialinio projekto metu 12 drąsių ir gražių moterų apnuogino ne tik savo kūną, bet taip pat atskleidė savo istorijas, norėdamos paskatinti visuomenę priimti kiekvieną moterį, išgirsti jos unikalią istoriją ir matyti asmenybę. Parodoje eksponuojama 12 fotografijų, kurias papildo unikalios ir atviros moterų istorijos. Parodą galima apžiūrėti nuo gegužės 4-8 dienomis. 

Po atidarymo vyks diskusija apie įsigalėjusį grožio kultą, psichologinio smurto poveikį moters savivertei ir kitas aktualias moterų problemas. 

 

Parodos pristatymas: Gegužės 6 d. 12:50 val. Šakių „Žiburio“gimnazijos mokiniams,  

o   17:00 val. kviečiami visi, neabejingi idėjai

Vieta: Šakių „Žiburio“ gimnazijos aktų salė

Paroda eksponuojama: Gegužės 4 - 8 d. 8-19 val.

Dėl lankymosi grupėmis kreiptis tel.: 8 345 60176

 

Renginio metu:

§  Forumo teatras apie psichologinio smurto poveikį moters savivertei

§  Grožio industrijos suformuotų stereotipų įtaka  jaunimui

§  Diskusija apie grožio kultą ir kitas moterims aktualias problemas

 

Projektą organizuoja:Šakių šeimų asociacija

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai