2022-01-17, pirmadienis, 03:01.     Šiandien Jurbarke saulė teka 08:42, leidžiasi 16:33, dienos ilgumas 7:51.

Paplūdimio tinklinio turnyras „Mikasa 4x4“

2017-05-31, paskelbė www.mano Jurbarkas.lt
Paplūdimio tinklinio turnyras „Mikasa 4x4“

Gegužės 27d. Jurbarko panemunėje esančiose tinklinio aikštelėse vyko paplūdimio tinklinio varžybos "Mikasa 4x4". Varžybas organizavo neformali Jurbarko ir Klaipėdos tinklinio mėgėjų grupė: Domunyka Stulginskytė, Inga Cikaitė ir Mykolas Galinis kartu su Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centru.

 

Vienas iš pagrindinių renginio tikslų buvo pritraukti kuo daugiau jaunimo ir suaugusiųjų mėgstančių aktyvų sportą - tinklinį, bei gerinti Jurbarko miesto laisvalaikio sąlygas. Varžybos sulaukė svečių ne tik iš Jurbarko, bet ir iš Girdžių, Raudonės, Gargždų bei Klaipėdos.

 

Viso dalyvavo 9 komandos: "Bacon pancakes", "Fanatikai", "LOL", "4 aukštas", "Saulytės", "Laukiniai tigrai", "Niekam tikę", "Pakopa po pakopos", "Klaipėda".

 

Pirmoji vieta atiteko Jurbarkiečių komandai "Niekam tikę", kurioje žaidė Gabrielė Stulginskytė, Evaldas Žimaila, Vilius Vasiliauskas ir Egidijus Stulginskas.

 

Antrąją vietą užėmė taip pat jurbarkiečių komanda "Pakopa po pakopos", kuroje žaidė Sandra Lopetaitytė, Gytis Gegužis, Lukas Krikščionaitis, Titas Samuilis.

 

Trečiąją vietą iškovojo svečiai iš Gargždų "Klaipėda", kurioje žaidė Ieva Žemgelytė, Rimvydas Vibnius, Gintaras Kuizinas, Erikas Stonkus.

 

Prizininkai buvo apdovanoti Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro įsteigtomis taurėmis ir medaliais, sporto ir sveikatingumo centro "Energy Gym" įsteigtais mėnesiniais abonimentais bei kavinių "Star Pizza" ir "Liuksas" kuponais.

 

Renginį taip pat rėmė:

Jurbarko blyninė "Neprisvilęs Blynas" - renginio metu maitinusi dalyvius, Atvira jaunimo erdvė - suteikusi puikiuosius sėdmaišius dalyviams ir žiūrovams patogiai ilsėtis ar stebėti varžybas, UAB "Jurmelsta" bei Jurbarko miesto seniūnija, kurie pasirūpino jog renginio dalyviai žaistų ant naujo ir švaraus smėlio.

 

Tikimasi, kitais metais patobulėti ir tapti tradiciniu jaunimo iniciatyva, sukurtu rengiu pritraukiančiu dar daugiau tinklininkų iš įvairių Lietuvos miestelių!

 

Organizatorių informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai