2022-08-17, trečiadienis, 12:50.     Šiandien Jurbarke saulė teka 06:07, leidžiasi 20:56, dienos ilgumas 14:48.

Motiejus Morauskas tęsia puikų sezoną

2018-03-06, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Motiejus Morauskas tęsia puikų sezoną

Jaunasis Lietuvos nacionalinės snieglenčių rinktinės narys Motiejus Morauskas tęsia puikų 2017-2018 metų sezoną Europos taurės varžybose.

 

Po solidaus pasirodymo Europos taurės varžybų etapuose sausio pabaigoje Motiejus grįžo į Lietuvą ir tęsė pasiruošimą likusiems svarbiausiems sezono startams.

 

Kovo 3 dieną, Vokietijos Alpėse, Gotchen miestelyje vyko vienas iš "Europa Cup" varžybų turų. Lietuvos garbę ginantis Motiejus Morauskas po kvalifikacinių važiavimų į finalą pateko trečiu rezultatu. Deja, finaliniai važiavimai Motiejui nesusiklostė sėkmingai ir galutinėje rikiuotėje lietuvis iškovojo 9-ą vietą.

 

"Esu labai laimingas, kad patekau į finalą su tokiu geru rezultatu! Finale galėjau pasirodyti gerokai geriau ir manau, kad galiu patekti į lyderių trejetą, bet nepasisekė įvykdyti viską ką buvau suplanavęs. Manau, dar turėsiu šansų pasirodyt, tad neesu nuliūdęs dėl nepasisekimo finale." - apie pastarasias varžybas teigė snieglenčių rinktinės lyderis.

 

Motiejaus varžybų sezonas tik įsibegėja. Svarbiausi sezono startai jam tęsis iki balandžio mėnesio antroje pusėje vyksiančių Europos taurės varžybų.

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai