2021-10-18, pirmadienis, 04:00.     Šiandien Jurbarke saulė teka 08:05, leidžiasi 18:20, dienos ilgumas 10:14.

Kontrolės ir audito tarnybos vadovo pareigų konkursą laimėjo Saulius Jakštys

2016-09-22, paskelbė www.mano Jurbarkas.lt
 Kontrolės ir audito tarnybos vadovo pareigų konkursą laimėjo  Saulius Jakštys

Rugsėjo 21 d. savivaldybėje įvyko konkursas Kontrolės ir audito tarnybos vadovo pareigoms užimti. Prašymus dalyvauti konkurse buvo pateikę keturi pretendentai, trys iš jų atitiko specialiuosius reikalavimus. Valstybės tarnybos departamento vadovavimo gebėjimų testą išsilaikė du pretendentai, o konkurse dalyvavo tik vienas­.

 

 

Konkursą laimėjo 56 metų Saulius Jakštys kilęs iš Prienų. 1983 m. Lietuvos žemės ūkio akademijoje jis baigė ekonomikos magistro, o 2007 m. Mykolo Romerio universitete teisės bakalauro studijas. Šiuo metu S. Jakštys užima Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėjo pareigas Trakų rajono savivaldybėje.

 

Saulius Jakštys yra dirbęs vaikų globos įstaigų administravimo specialistu Socialinės globos įstaigų administravimo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, vyriausiuoju specialistu Vilniaus miesto kontrolės ir audito tarnyboje, revizoriumi Vilniaus apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

 

Jurbarko rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos vadovo pareigas jis pradės eiti, kai bus gautas atsakymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT).

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai