2022-07-06, trečiadienis, 07:00.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:59, leidžiasi 22:05, dienos ilgumas 17:6.

Jurbarko riedlenčių parkas bus atnaujintas bendradarbiaujant su jaunimu

2020-08-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Jurbarko riedlenčių parkas bus atnaujintas bendradarbiaujant su jaunimu

 

Rugpjūčio 4 d. Jurbarko mieste, šalia Imsrės upės esančiame riedlenčių parke, savivaldybės administracijos atstovai susitiko su čia laisvalaikį leidžiančia jaunimo bendruomene. Susitikimo tikslas – kartu aptarti riedlenčių parko atnaujinimo klausimus. Dabartinis riedlenčių parkas buvo atidarytas dar 2009 metais, o jo atnaujinimo ekstremaliai riedlentėmis, paspirtukais ir dviračiais važinėjantis jaunimas laukė jau kurį laiką.

 

 


Planuojama, kad kitais metais šiame riedlenčių parke bus atlikti infrastruktūros atnaujinimo darbai – įrengtos naujos pakylos (rampos), apšvietimas, padidintas aikštelės plotas. Tam jau yra skirtos lėšos iš Lietuvos Respublikos Sporto rėmimo fondo. Darbams atlikti numatyta 85 349,00 Eur.

  

 

Susitikime su riedlenčių parko bendruomene dalyvavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Odeta Vaitiekūnaitė bei Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Ilma Adomaitė, kurių bendromis pastangomis LR Sporto rėmimo fondui pateiktam projektui dėl riedlenčių parko atnaujinimo buvo skirtas finansavimas.

 


Techninius aikštelės sprendinius su jaunimu aptarė savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis inžinierius Mindaugas Balčaitis. Tai buvo ne pirmas jaunimo susitikimas su administracijos specialistais. Riedlenčių parko atnaujinimo planavimas vyksta jau kurį laiką, jaunimas aktyviai teikia pasiūlymus ir pastabas, į kurias bus atsižvelgta rengiant galutinį projektą.

 

 

Jurbarko raj. sav. info

Contact form

Šios dienos vardadieniai