2021-10-18, pirmadienis, 04:37.     Šiandien Jurbarke saulė teka 08:05, leidžiasi 18:20, dienos ilgumas 10:14.

Jaunimas "pasimatavo" Jurbarko mero kėdę

2016-10-10, paskelbė www.mano Jurbarkas.lt
Jaunimas "pasimatavo" Jurbarko mero kėdę

Spalio 7 d. savivaldybėje lankėsi Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, Jurbarko rajono Eržvilko bei Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijų mokiniai ir jų mokytojai, kurie buvo pakviesti drauge paminėti artėjančią Vietos savivaldos dieną.

 

Pasak Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistės Rasidos Kalinauskienės, renginys „Vietos savivaldos diena jauno žmogaus akimis“ tampa tradiciniu. Siekiama, kad mokiniai galėtų išbandyti save politikų darbo vietose, susipažintų su savivaldybės skyrių darbu, mokytųsi dalyvauti visuomeniniame gyvenime, ugdytųsi demokratiškumą, pasitikėjimą.

 

Gausų būrį svečių savo kabinete priėmė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Supažindinęs jaunuolius su Mero darbu, jis pasiūlė jiems „pasimatuoti“ ir Mero kėdę. „Pasimatavę“ Mero kėdę, mokiniai įrašė sveikinimą Vietos savivaldos dienos proga į jo kabinete laikomą knygą.

 

Vėliau mokiniai persikėlė į didžiąją posėdžių salę. Savivaldybės meras supažindino juos su Savivaldybės tarybos darbu, o Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji personalo specialistė Edita Pažereckaitė – su Savivaldybės administracijos veikla.

 

Kaip ir praėjusiais, taip ir šiais metais, jaunuoliams buvo suteikta galimybė patiems save išbadyti politikų vietoje. Salėje surengtas simuliacinis Tarybos posėdis, kuriam pirmininkavo Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir „Jaunimo merė“ Meda Mačiulaitytė. Posėdyje svarstyti trys klausimai: Dėl triukšmo Jaunimo parke problemos ir krepšinio aikštelės sutvarkymo (pranešėjas Adomas Kulikauskas), Dėl savanorystės įgyvendinimo problemų (pranešėja Kamilė Kačinskaitė) ir Dėl sporto erdvių įkūrimo (pranešėjas Ernestas Eitutis). Po posėdžio įvyko ir spaudos konferencija.

Contact form

Šios dienos vardadieniai