2022-07-06, trečiadienis, 07:06.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:59, leidžiasi 22:05, dienos ilgumas 17:6.

Įvyko Jurbarko zonos XII lietuvos seniūnijų sporto žaidynių ii etapo atrankinės varžybos

2019-08-21, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Įvyko Jurbarko zonos XII lietuvos seniūnijų sporto žaidynių ii etapo atrankinės varžybos

Rugpjūčio 17 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos sporto bazėje įvyko Jurbarko zonos XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankinės varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš visų miesto ir kaimo seniūnijų.

 

Varžybų atidarymą paskelbė Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė. Sportininkus sveikino ir nugalėtojų taures bei medalius įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Lietuvos asociacijos Prezidentas „Sportas visiems“ ir šių žaidynių organizatorius Algis Bronislovas Vasiliauskas. Varžybose taip pat dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Odeta Vaitiekūnaitė.

 

Seniūnijų sporto žaidynėse sportininkai varžėsi įvairiose rungtyse, o bendroje komandinėje įskaitoje buvo varžomasi krepšinio, paplūdimio tinklinio, futbolo, stalo teniso, smiginio, šachmatų, šaškių, virvės traukimo rungtyse, kuriose dalyvavo moterys ir vyrai. Šių rungčių rezultatus galite matyti čia.

 

Jurbarko rajono savivaldybę atstovavo Jurbarko miesto, Eržvilko, Veliuonos, Seredžiaus ir Jurbarkų seniūnijos. Į III etapo finalines varžybas, kurios vyks 2019 m. rugsėjo 21 d. Gargžduose, pateko I–III vietas iškovojusios Jurbarko, Mažeikių, Pagėgių, Plungės, Tauragės, Telšių ir Šilalės savivaldybių  komandos.

 

Jurgita Paškauskė

Jurbarko rajono savivaldybės

Tarybos ir mero sekretoriato viešųjų ryšių specialistė


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai